DZIEŃ DZIECKA
4 czerwca w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka. Na uczniów czekała wesoła zabawa: tańce przy muzyce, malowanie twarzy, przejazd wozem strażackim, pieczenie kiełbasek. Zajęcia rozpoczęły się od przywitania uczniów i przedstawienia programu dnia.
Klasy I-III wyruszyły na podchody. Zadaniem dzieci było na podstawie wskazówek dotrzeć do miejsc, w których ukryte zostały listy. Zespoły wykonywały na trasie różnorodne zadania z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej i wychowania fizycznego. Wielkim powodzeniem cieszyły się zabawy sportowe.
Klasy starsze IV- VI uczestniczyły w rozgrywkach klasowych w piłę nożną i siatkówkę. Uczniowie zostali zebrani na boisku szkolnym. Wybrano drużyny składające się z chłopców i dziewczynek . Tam dopiero zaczęła się zabawa! Uczniowie z każdej klasy dawali z siebie wszystko. Wielkie brawa dla nich za tak dobrą grę w duchu fair play!!
Dzień zakończył się wspólnym ogniskiem. Uczniowie piekli kiełbaski i wspominali z uśmiechem wcześniejsze wydarzenia tego dnia. Wszyscy stwierdzili, że Dzień Sportu był bardzo udany.

Zdjęcie [1 z 48]